KOMENDA MIEJSKA

PAŃSTWOWEJ
STRAŻY POŻARNEJ

W KONINIE719


POŻARY

1438


MIEJSCOWE ZAGROŻENIA

105


ALARMY FAŁSZYWE

2262


SUMA ZDARZEŃ


Statystyka zdarzeń do dnia 2020-11-08 r.

ILOŚĆ ZDARZEŃ w stosunku do roku ubiegłego: + 226

3 września 2020 r. przed godz. 20.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Koninie wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Wielkopole, gmina Kleczew.

więcej

Pomimo utrudnień związanych z sytuacją epidemiologiczną wirusa COVID-19 na terenie kraju, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koninie dokładając wszelkich starań, zarówno personalnych jak i higieniczno – sanitarnych, przeprowadziła już drugie szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

więcej

1 września 2020 r. w świetlicy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, bryg. Maciej Pilarski komendant miejski PSP w Koninie wręczył mianowania tegorocznym absolwentom Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu: mł. asp. Erykowi Cegielskiemu i mł. asp. Krzysztofowi Moniecie oraz mł. asp. Bartoszowi Maciaszkowi – starszemu ratownikowi, który został przeniesiony z Komendy Powiatowej PSP w Nowej Soli.

więcej

W związku z silnym wiatrem 26 sierpnia 2020 r. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie odnotowało łącznie 20 zdarzeń.

więcej